Jõgevamaa sumokad said Põltsamaal hunniku medaleid

Möödunud pühapäeval peeti Põltsamaal Felixhallis maha sumovõistlus, kus selgitati meistrid kadettide, juunioride ja täiskasvanute klassis. Jõgeva maakonna maadlejad said võidu kaheksas kategoorias.

Naiskadettide ehk U16 vanuseklassis oli kuni 45 kilogrammiste kategoorias kõige osavam Jõgeva maadlusklubi Ramm kasvandik Kätri-Avelin Säärits. Ta võitis ka naiskadettide vanuseklassis absoluutkategooria, finaalmatšis oli 44-kilone Kätri-Avelin üle 82 kilo kaaluvast vastasest. Veel osales Kätri-Avelin ka naisjuunioride arvestuses, kus ta võitis esikoha kuni  viiekümnekiloste võistlejate hulgas.

Poistest oli kadettide vanuseklassis kuni kuuekümne viie kiloste kaalukategoorias vastastest üle Põltsamaa maadlusklubi Nipi esindav Aimar Andruse. Poiss võttis esikoha ka juunioride vanuseklassi kuni kuuekümnekiloste maadlejate arvestuses.

Naiste arvestuses võitis absoluutkategooria Nipi maadlusklubi esindaja Jaanika Rähn. Üle sajakiloste meeste klassis oli kõigist üle Jõgeva maadlusklubi Ramm esindaja Tõnu Tammaru, kes võitis ka meeste absoluutkategooria.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus