Jõgevamaa jalgpallimeeskonnad kaotasid

Eesti jalgpalli meistrivõistluste teise liiga mängus kaotas Jõgeva SK Noorus-96 pühapäeval Tallinnas SK-le Legion 0:2 ja langes liigatabelis viimasele kohale. Kahe seni võiduta olnud meeskonna kohtumises kujunes otsustavaks avapoolaja keskpaik, kui pealinlased lõid lühikese aja jooksul Noorus-96 väravat kaitsnud Timo Limbergi selja taha kaks palli. Skoori avas mängu 24. minutil Fjodor Uvarovi täpne löök, vaid minut hiljem kasvatas Aleksei Latõnin väljakuperemeeste eduseisu kaheväravaliseks. Kummagi meeskonna edasised rünnakud enam vilja ei kandnud ning Legion sai tabelisse ühe viigi kõrvale esimese võidu. Kohtumise viimasel pooltunnil teenisid Legioni mängijad seejuures ebasportliku käitumise eest kolm kollast kaarti, ühe neist üleminutitel näiteks vigastuse simuleerimise eest.

Kaheksast kohtumisest kolm viigipunkti teeninud SK Noorus-96 on nüüd neljateistkümnendal kohal, samuti kolm punkti kogunud Lasnamäe FC Ajax on tänu paremale väravate vahele koha võrra kõrgemal. Käeulatuses on jõgevalastel ka kaks nelja punktiga meeskonda, Tallinna JK-d Dünamo ja Legion. 21 punktiga on tabeli tipus Tartu JK Welco, vaid ühe punkti vähem on kogunud tsooniturniiri ainus kaotuseta meeskond Tallinna C.F. Järgnevad meeskonnad on liidritest juba mõnevõrra maha jäänud, Paide Linnameeskonna duubelvõistkonnal ja Jõhvi Lokomotivil on 16 punkti.

Sel laupäeval kell 12 mängib Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Paidega.

Pühapäeval peetud mängudes pidid vastaste paremust tunnistama ka mõlemad neljanda liiga lõunatsoonis mängivad Jõgevamaa meeskonnad. Tabivere RSK kaotas koduväljakul Tartu Bronx Woodile 1:4 (värava lõi Kristo Päkko), FC Jõgeva Wolves jäi aga võõrsil 0:11 alla FC Tarvastule. Homme õhtul kell 19 mängivad tabiverelased kohaliku põhikooli staadionil Tartu JK Tammeka duubelmeeskonnaga, jõgevalased lähevad pühapäeval kell 17 linnastaadionil vastamisi hooaega kolme kaotustega alustanud Tartu JK-ga Taara.