Jõgeva Tähe esindusmeeskond võitis kümnenda Eesti karika saalihokis

Möödunud laupäeval ja pühapäeval spordikeskuses Virtus toimunud Eesti karikavõistlused saalihokis võitis spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskond, kes finaalis alistas 8:2 võistkonna Tallinna Augur.

Eesti karikavõistlused saalihokis algasid laupäeval alagrupimängudega, kus võistlustulle asusid meeskonnad Jõgeva Tähe II, Jõgeva Lootus, Tallinna Augur, Automaailm, Tallinna Kalev ja Tartu Akadeemiline Spordiklubi. Tähe esindusmeeskond sel päeval ei mänginud , sest pääses möödunudaastase karikavõitjana automaatselt poolfinaali.

Raske poolfinaal

Poolfinaali kohtumises võistkonnaga Automaailm saavutas Tähe esindusmeeskond algul edu 4:0 ja seejärel 5:1. Siis aga läks vastasvõistkond juhtima 6:5. Viigivärava viskas Tähele Kaido Ingver ning lisaajal võiduvärava Alari Pagi, mis tõi kokkuvõttes võidu 7:6. Teises poolfinaalmängus võitus Tallinna Augur Tartu Akadeemilist Spordiklubi.

Pühapäeva õhtul finaalkohtumises Tallinna Auguriga võitis Tähe esindusmeeskond esimesel ja teisel kolmandikul 2:1 ja kolmandal kolmandikul 4:0 . Nii võideti otsustav mäng 8:2. Tähe koosseisust viskas kolm väravat Siim Hõim, kaks väravat mängiv treener Marko Saksing  ja palli said väravasse ka Mario Paulus, Tanel Soidla ja Targo Treial.

Parim mängija Raul Kivi

Turniiri parimaks tunnistati aga Tähe esindusmeeskonna sportlane Raul Kivi, kes tuleval hooajal hakkab mängima Soomes Josva meeskonnas.

Kümnendat korda võidetud Eesti karika saalihokis andis Tähele üle Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev.  Kuristal asuvas koduaias korraldasid võidukale meeskonnale piduliku vastuvõtu spordiklubi Tähe suurtoetaja Priit Saksing koos abikaasa Aitaga.