Jõgeva SK Noorus 96 ootab huvitavat jalgpallihooaega

Taaskord on jalgpallihooaeg algamas ning mõnedes liigades  juba esimesed voorudki peetud. Esmakordselt viimaste aastate jooksul saavad pallurid rõõmu tunda nauditavate jalgpalliilmade üle juba esimestest mängudest peale.

Järgnev lugu võtab kokku Spordiklubi Noorus 96 erinevate võistkondade ootused ja lootused uuelt hooajalt.
Eesti MV
III liiga täiskasvanutele


C1 esiliiga 95. a sündinud poistele

Jalgpallipüramiidis kõige kõrgemal tasemel palliv Nooruse võistkond on just 1995. aastakäigu poistel. Liiga koosneb mitmete nimekate klubide järelkasvuvõistkondadest ning tänu sellele ongi Jõgeval võimalik näha Nõmme Kalju ning FC Flora tulevikulootusi. Külla sõidetakse veel Pärnu Vaprusele, Tartu Tammekale ning FC Levadiale. Kuna liiga tase on kõrge, siis on ka eesmärke keeruline seada. Sihiks on koht esiviisikus, aga põhieesmärk on, et poisid saaksid kogemust juurde ning areneksid. Võistkonna põhituumik on eelmise hooajaga võrreldes ilusti säilinud ning juurde on saadud mitmeid mängijaid, kes on suutelised vajalikul hetkel võtmemängijaid asendama. Võtmemängijateks on kaitsja Jürgen Hiljurand, poolkaitsjad Taivo Pärnamets ja Andro Lepp ning ründajad Andrei Zevakin ja Stenver Kleimann-Leimann.

iii

E2 liiga 01-02 sündinud poistele

Esimest korda astuvad võistlustulle ka kõige pisemad Nooruse mängumehed. Poisid on trenni teinud peaaegu aasta jagu ning käinud mitmetel saaliturniiridel. Kuna tegemist on nende esimese hooajaga, siis on võtmemängijad veel välja kujunemas, kuid potentsiaali on näha.


Nooruse tüdrukud sel hooajal küll ühestki Eesti MV liigast osa ei võta, kuid plaanis on mitmed pisemad turniirid ning sõpruskohtumised. Kui naiskond kenasti säilib, siis liitutakse varsti ka ülejäänud nooruse satsidega meistrivõistlustel.
Nooruse tegemisi saab jälgida meie kodulehel ning jalgpalliliidu lehel www.jalgpall.ee.  Edukat jalgpallihooaega kõigile ning pealtvaatajatele nauditavaid mänge!

iii

IGOR ORLOV

blog comments powered by Disqus