Jõgeva Noorus 96 poisid alustasid jalgpallihooaega võidukalt

Varasemas mängus alistas Jõgeva Noorus 96 Võru JK tulemusega 1:0. Mängu 69. minutil lõi värava Mario Tikerberi.

“Nooruse poisid ründasid selles mängus pidevalt. Vastasmeeskonnal õnnestus Nooruse platsi poole peale tulla kogu mängu jooksul ainult paaril korral. Vaatamata sellele väravaid ei löödud, kuigi neid võimalusi oli palju. Alles mängu eelviimasel minutil õnnestus Mario Tikerberil värav lüüa,” rääkis treener Igor Orlov.

1990.-91. aastal sündinud poisid võistlesid jalgpalliklubi Põltsamaa Sport korraldatud turniiril. Jõgeva Noorus 96 poisid saavutasid seal esikoha Põltsamaa Sport ja Põltsamaa Tervise ees. Põltsamaa Sport võideti seisuga 4:1 ja Põltsamaa Tervis 4:0.

Samal turniiril võitsid esikoha ka Noorus 96 poisid, kes on sündinud 1992.-93. aastal.

Finaalmängus võitsid Jõgeva Noorus 96 poisid Põltsamaa Spordi seisuga 2:0. Põltsamaa Tervis jäi siin kolmandaks.

1994.-95. aastal sündinud poiste vanusegrupis saavutas Jõgeva Noorus 96 III koha. Selles grupis võitis Võhma jalgpalliklubi Põltsamaa Tervise ees.

Enne meistrivõistluste teist mängu andis sponsorfirma esindaja Remo Raugme poistele üle tuliuue võistlusvormi.