Jõgeva kesklinnas avati  Konservatiivse Rahvaerakonna büroo ruumid

Möödunud reedel avati Jõgeva kesklinnas paikneva Kesk-Eesti Ärikeskuse teisel korrusel  Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna büroo ruumid.

Riigikogu liikme, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tartu- ja Jõgevamaa ringkonna esimehe   Raivo Põldaru sõnul  oli EKRE teadaolevalt ainus parlamendierakond, kellel Jõgevamaal seni puudus oma kontor. “Kasvuraskuste ajal võib sellist olukorda mõista, kuid liikmetega suhtlemiseks ja organiseerimistööks vajab erakond püsivat kooskäimispaika. EKRE eelkäijal Rahvaliidul olid bürood nii Jõgeval kui ka Põltsamaal. Tutvusime ruumidega mitmes hoones. Parima pakkumise tegi osaühing Kesk-Eesti Ärikeskus, kellega sõlmisimegi rendilepingu,” ütles Põldaru.

“Büroo avamisest sai erakonnaline sündmus, sest osalesid erakonna aseesimees ja Lääne-Virumaa ringkonna juht Anti Poolamets, aseesimees ning Võru-, Valga- ja Põlvamaa ringkonna juht Merry Aart, Tallinna Põhja ringkonna juht Urmas Espenberg, erakonna volikogu esimees Paul Puustusmaa ning riigikogu liige Aivar Kokk Isamaa ja Res Publica Liidust. EKRE ja IRL büroo ruumid asuvad samas koridoris naabertubades. ”

“Hiljuti avati EKRE uued bürooruumid ka Tartus ja Võrus ning nüüd siis Jõgeval. See teeb rõõmu ja tõestab tegevuse arengut,” ütles EKRE riigikogu fraktsiooni nõunik Urmas Espenberg

“Meie büroo ruumid on avatud teisipäeviti ja reedeti ning vajadusel teistelgi päevadel.  Nõu pidama mahub siia ligi paarkümmend inimest.  Hubasust lisab kaunis vaade aknast Jõgeva linnale,” lisas  Raivo Põldaru.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus