Daniel Aganitš võitis B-klassis kuus meistrikulda

Jõgeval peetud maakonna noorte meistrivõistlustel kergejõustikus võitis poiste B-klassis (sündinud 2002. ja 2003. aastal) kuus esikohta Daniel Aganitš, tüdrukutest oli nelja meistritiitliga edukaim Kärtyn Kaljusalu (mõlemad Jõgeva PK).

15aastane Daniel Aganitš võitis esikoha kõigil aladel, kus kaasa tegi. Kõrgushüppes ületas Aganitš 1.65, edestades Ranel Kaset (Laiuse PK) 15 sentimeetriga. Käesoleva hooaja Eesti B-klassi edetabelis jagab Daniel Aganitš selle tulemusega esikohta, sama kõrguse on ületanud ka Kairo Katkosilt (KJK Kose 2000).  100 meetri jooksu finaalis lõpetas ta ajaga 12,5 sekundit ning edestas Raivo Raja (Palamuse G) nelja ning Christofer-Rene Seppa (Torma PK) seitsme kümnendikuga. Maakonna noortemeistriks tuli Daniel Aganitš ka kaugushüppes (5.07; hõbemedal võideti 47 cm nõrgema tulemusega), kuulitõukes (11.33), kettaheites (39.31) ja odaviskes (35.23).

Poiste 400 meetri jooksus võidutses ajaga 1.01,7 Christofer-Rene Sepp, järgnesid Martin Matson (Põltsamaa ÜG; 1.02,1) ja Ranel Kase (1.03,6). Poole pikemal jooksudistantsil jõudsid esikolmikusse Siim Kolberg (Jõgeva PK; 2.29,3), Raiko Saar (Palamuse G; 2.30,7) ja Arti Põldes (Jõgeva PK; 2.31,9).

Kärtyn Kaljusalu tuli Jõgevamaa noortemeistriks 400 meetri jooksus (1.03,7) ja 800 meetri jooksus (2.33,3), samuti kuulitõukes (8.86) ja kettaheites (26.15).

100 meetri jooksu finaalis kaotas Kaljusalu vaid ühe kümnendikuga Birgit Nõmmikule (Põltsamaa ÜG; 13,6). Sprindifinaalis kolmanda koha saanud Annabel Kallo (Jõgeva PK) tuli maakonna noortemeistriks kaugushüppes (4.46). Birgit Nõmmik võitis esikoha ka kõrgushüppes, kus ületas 1.40.