Alustati laste jõuluunistuse täitmist

35 omavalitsuse sotsiaaltöötaja eestvõttel toimuv ja iga eestimaalast kaasav heategevuslik jõulukampaania Inglipuu ootab kaasalööjaid. Jõgevamaal leiab 11. detsembrini inglipuu Põltsamaa ja Jõgeva Maxima kauplustest, millel ootavad täitmist 53 vähekindlustatud lapse kingisoovid, neist Jõgeva kaupluses on 34 ja Põltsamaa kaupluses 19 soovi.


„Üle-eestiline projekt aitab kokku täita 1330 majandusraskustes perest pärit lapse soovi. Näiteks soovib kolmeaastane Liisi ilusat nukku, seitsmeaastane Andres unistab puldiautost, aga samaealine Siim soovib konkreetselt Magic Track rallirada. 11aastane Roomet soovib gloobust jne. Üldiselt on poiste soovid seotud autode ja legodega, tüdrukutel aga nukkude ja meisterdamisega. Inglipuu soovide seast leiab ka praktilisi soove nagu näiteks soe pusa, soojad kindad, talvesaapad,“ märkis Maxima Eesti meediajuht Marit Liik.

Heategevusliku kingikampaania algatanud kaubanduskett Maxima kogus koostöös Jõgevamaa sotsiaaltöötajatega kokku nende laste jõulusoovid, kelle peredel puuduvad tänavu võimalused lapsele need kingid osta. „Eelmisel aastal oli Jõgevamaa inglipuudel 40 vähekindlustatud lapse soovi, mis kõik ka Inglipuu projekti raames täideti. Kui mõni soov peaks jääma Inglipuule rippuma, kui projekt on lõppenud, siis lapsed seepärast muretsema ei pea. Soovid, mida ei suudeta täita heade inimeste abiga, siis need täidab Maxima,“ märkis Liik.

Projektis osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluse Inglipuult lapse kingisoov. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta Maxima infoletti. Selleks, et laste jõuluunistused täituksid just pühade ajal, oodatakse kingitusi Maxima kauplustes hiljemalt esmaspäeva, 11. detsembrini.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus