Adavere kooli huvijuht kandideerib aasta ettevõtlikuks õpetajaks

Haridus- ja teadusministeeriumi ettevõtlusõppeprogrammi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi nominendiks esitati viies kategoorias kokku 35 kandidaati. Laureaadid kuulutatakse välja täna.


Ministeeriumi ettevõtlusõppeprogrammi juht Kristi Ploom kinnitas, et kandidaadid on pühendunud ja tõeliselt ettevõtlikud inimesed, kes jõuavad tegutseda mitmel rindel. „Õpetajad otsivad erinevaid võimalusi, kuidas ainet lastele veel huvitavamalt ja elulisemalt õpetada, osalevad õpilastega projektides ning on paljude ürituste ja teemade eestvedajad koolis,“ ütles ta. „Hea meel on, et paljud asutused ja ettevõtted leiavad aega ning võimalusi noortega tegelda, et üha rohkem on koole, kus ettevõtlikkuse arendamine ja ettevõtlusõpe on kogu koolipere eesmärk.“

Aasta parimaid ettevõtlusõppe edendajaid tunnustatakse viies kategoorias: aasta ettevõtlik õpetaja ja õppur, ettevõtlusõppe mentor, ettevõtlusõppe edendaja ning programmi Edu ja Tegu aasta tegija.

Jõgevamaalt on aasta ettevõtliku õpetaja kategoorias nominendiks esitatud Merle Karuks Adavere põhikoolist.

Haridus- ja teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu tunnustab ettevõtlusõpet edendavaid inimesi ja meeskondi tänavu teist korda.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus