10 Olümpiastardi võistlussarjas saadi häid tulemusi

TV 10 Olümpiastardi maakondlik võistlussari lõppes Laiusel toimunud mitmevõistlusega. Poiste noorema rühma (snd 1992 ja hiljem) 9võistluses oli teistest peajagu üle Jarmo Kull (Tabivere G), kelle punktisumma 6364 on maakonna 12aastaste rekord ning lubab kõrget kohta ka vabariiklikus finaalis, mis toimub enne jaanipäeva Tallinnas. Teine oli Rene Maalma (PÜG) ja kolmas Karel Prave (JG). Poiste vanemas rühmas (s 1990-1991) võitis Jarko Koort Rauno Laumetsa (mõlemad Palamuse G) ja Priit Lille (Laiuse PK) ees.

Tütarlaste noorema rühma 6-võistluses oli parim Kadi Lille (Laiuse PK), teine Mari Lill (Tabivere G) ja kolmas Kristi Unt (Palamuse G). Tütarlaste vanema rühma kaheksavõistluse võitis Kristi Välbe (Laiuse PK), Jane Aruväli oli teine ja Mariel Mõisavald kolmas (mõlemad Palamuse G).

Koolidest olid maakondliku võistlussarja parimad Tabivere Gümnaasium, Palamuse Gümnaasium ja Laiuse Põhikool. Kokku oli veebruarist juunini läbi nelja üksikalade etapi ja kahepäevase mitmevõistluse vastastikku mõõtu võtmas ligi sada kergejõustikuhuvilist last. Viimased viis aastat on Jõgevamaal seda populaarset võistlussarja korraldanud spordiklubi Contra.

Hendrik Lindepuu

blog comments powered by Disqus