Tähe/Olivia alustas kahe võiduga

Möödunud nädalal tehti algust U13 vanuseklassi Eesti saalihoki meistrivõistlustega. Kaheksa võistkonda on jagatud kahte gruppi, Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 vastasteks lõunagrupis on EMÜ SK, SHK Tornaado ja Tamsalu EBE/Jäneda SK.

Reedel Virtuse spordihoones peetud mängudes alistas Tähe/Olivia esmalt Tamsalu ja Jäneda ühisvõistkonna 7:2 ning seejärel EMÜ SK 9:6. Esimeses mängus viskasid jõgevalastest võrdselt kolm väravat Kristo Voitk ja Sten Siida, ühe tabamuse lisas Alex Guske. Tartlastele valmistas enim peavalu Sten Siida, kelle arvele kogunes viis väravat. Nagu avamänguski, oli Kristo Voitk ka nüüd täpne kolmel ning Alex Guske ühel korral. Söödupunkte said esimestes kohtumistes kirja ka Romet Hannula, Margus Rosin, Karlis Kirsimägi ja Rasmus Randoja.

Kahe vooru järel juhib Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 lõunagrupi turniiri kuue punktiga. EMÜ SKl on kirjas kolm punkti, teistel on punktiarve avamata. Põhjagrupis juhib avakohtumiste järel täiseduga Sparta Team Automaailm.

Täna peetakse Virtuse spordihoones U17 vanuseklassi meistrivõistluste avamängud. Tähe/Olivia 98 on kell 12.30 vastamisi Valga SHK-ga ning kell 16.15 Sparta Team Automaailmaga. Tuleval teisipäeval alustatakse Jõgeval aga kõige nooremate ehk U11 meistrivõistlustega, kus Tähe/Olivia 04 vastasteks on HC Panter, Sparta Team Automaailm ja EMÜ SK.

MATI ALEV    

blog comments powered by Disqus