Tähe U15 meeskond jäi võiduta

 

Möödunud reedel peeti Virtuse spordihoones U15 vanuseklassi Eesti saalihoki meistrivõistluste avamängud. Eelmisel hooajal selles vanuseklassis nii meistri- kui ka karikavõistlustel esikoha võitnud Jõgeva SK Tähe meeskond pidi vastaste paremust tunnistama kõigis kolmes kohtumises.

Avamängus kaotas treener Marko Saksingu juhendatav Tähe Tallinna SK-le Noorus 9:17 (4:10, 5:7). Jõgevalastest oli kuue väravaga resultatiivseim homme 15-aastaseks saav Heino Avi, kaks tabamust läks Aleks Deinekini arvele. Tähe avavärava viskas selles kohtumises aga esmakordselt U15 vanuseklassi meeskonda esindanud 11-aastane Sten Siida.

Kahes ülejäänud kohtumises võitis Tähe küll avapoolaja, kuid lõpuni edu hoida ei suutnud. Sparta Team Automaailmale kaotati 7:8 (3:2, 4:6) ja EMÜ SK-le 7:10 (6:4, 1:6). Spartale viskas Heino Avi neli väravat, kahe värava autoriks oli Aleks Deinekin ning korra oli täpne Kristo Voitk. EMÜ-le suutsid kaks väravat visata Ermo Narits ja Heino Avi, ühe tabamuse said kirja Aleks Deinekin, Sten Siida ja Alex Guske.

Avakohtumiste järel on 9 punktiga tabeli liider EMÜ, Spartal on 6 ning Jänedal ja Noorusel 3 punkti. Tähel ja Viskoosal on punktiarve avamata. Hiidlased kaotasid oma kohtumised seejuures suureskooriliselt – kahe mängu järel on nende väravate vahe 0:53.

Meistrivõistlustega jätkatakse 15. jaanuaril, kui Tähe mängib Tartus EMÜ ja Jänedaga.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus