Noorus-96 kaotas Levadiale, noortele suured võidud

Eesti meistrivõistluste teise liiga kohtumises kaotas Jõgeva SK Noorus-96 võõrsil 0:4 Tallinna FC Levadia III meeskonnale ning on nelja vooru järel turniiritabelis kahe punktiga 11. kohal. Esialgse kava kohaselt pidi Noorus-96 pidama sel laupäeval Jõgeva aleviku staadionil oma esimese kodumängu, kuid pehme väljaku tõttu viidi kohtumine üle Tallinna Sportland Arenale. Mäng tabelis neljandal kohal oleva Tallinna JK-ga Piraaja algab laupäeval kell 11.30.

C1-vanuseklassi meistrivõistlustel sai Jõgeva SK Noorus-96 teise võidu, Valgas alistati kohalik FC Warrior 8:1. Treener Igor Orlovi sõnul osutasid valgalased mängu esimesel poolel tugevat vastupanu ning poolaja võitis Noorus-96 1:0. Homme kell 15 kohtuvad jõgevalased Tartus JK Tammeka II meeskonnaga, kes on kevadringi mänge alustanud kahe kaotusega.

Ülisuure võidu sai oma hooaja avamängus neidude B-klassi meistrivõistlustel osalev Suure-Jaani United/Põltsamaa. Tallinna FC Flora duubelnaiskond alistati 80-minutilises mängus koguni 20:0, ühendvõistkonda esindavad Põltsamaa SK Motiiv pallurid lõid seejuures 13 väravat. Kristiina Aria arvele kogunes kuus tabamust, möödunud nädalal Tallinnas peetud UEFA turniiril ka Eesti noortekoondist esindanud Mariana Kees lõi neli ning Chrystal King kolm väravat. 13. mail mängivad Suure-Jaani ja Põltsamaa neiud Põlva Lootosega.