Noorus-96 ja Welco Elekter viigistasid ka sügisringis

Mõlemad sel hooajal peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga mängud Jõgeva SK Noorus-96 ja Tartu SK Welco Elekter vahel lõppesid viigiga. Kui juunikuus Jõgeva aleviku staadionil peetud esimeses mängus lõid mõlemad meeskonnad kaks väravat, siis pühapäeval Tartus Tamme staadioni kunstmuruväljakul peetud kohtumine lõppes seisul 1:1.

Tartu meeskond avas pühapäeval skoori juba mängu 14. minutil, kui Marten Kihho realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Eelnevas olukorras oli Jõgeva väravavaht Timo Limberg karistusalas maha tõmmanud vastaste ründaja ning pälvinud selle teo eest ka kollase kaardi. Kohtunik Egerd Pajustik oli kogu kohtumise jooksul üldse väga resoluutne – kümnel korral näitas ta kollast ning korra ka punast kaarti.

Mängu 36. minutil said tartlased võimaluse eduseisu suurendada, kui nende kasuks määrati juba teine 11 meetri karistuslöök. Avavärava järel kogu kohtumise silmapaistvalt mänginud Timo Limberg suutis aga Erki Kade löögi suuna ära aimata ning palli tõrjuda.

Teist poolaega väga aktiivselt alustanud Jõgeva meeskonna ponnistused kandsid vilja mängu 58. minutil, kui Mairo Tikerberi pealelöögile järgnenud väravaesises saginas söödeti pall karistusala piiril olnud Reio Praatsile, kes põrutas tugeva pommlöögi värava paremasse ülanurka.

Kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu on Jõgeva SK Noorus-96 turniiritabelis 30 punktiga üheksandal kohal. Järelejäänud mängude võitmise korral on jõgevalastel võimalik hooaeg lõpetada parimal juhul seitsmenda kohaga. 58 punktiga liidrikohal olev Paide Linnameeskond II edestab kuue punktiga Raasiku FC Joker 1993 ning 11 punktiga JK Luunja.

Teise liiga edukamate väravalööjate edetabelis pikka aega liidrikohal olnud Mairo Tikerberi kõrvale on viimaste edukate mängudega kerkinud Karel Seire (Türi Ganvix), mõlemal on kirjas 23 tabamust.

Sel laupäeval kohtub Noorus-96 võõrsil liigatabelis viimasel kohal oleva JK-ga Loo, 26. oktoobril kell 14 ollakse hooaja viimases mängus Jõgeva aleviku staadionil vastamisi Võru JK-ga.