Merilii Jalg taas medalil


Tallinnas selgusid selle aasta viimased noortemeistrid kabes, juuniorid (1995. a ja hiljem sündinud) selgitasid parimaid 64-ruuduses kabes.


Valikturniiril selgitati kuus lõppvõistlusele pääsejat, seal võidutses Veronika Pikkel (Lasnamäe MKK) 12 punktiga  14-st, Merilii Jalg (pildil) oli 11 punktiga teine. Triinu Jalg kogus 7 punkti, mängis lisavõistlust viimasele lõppvõistluse kohale, seekord jäi protokolli 8. koht.

Kuue  osavõtjaga lõppturniiril oli võidukas Annelii Trees (Lasnamäe MKK) 9 punktiga 10-st, võitjale kaotanud Merilii Jalg oli 7 punktiga 2. ja Joanna Sild (Lasnamäe MKK) 5 punktiga 3. Merilii Jalal oli see tänavu neljas medal, oma vanuseklassis oli parim nii 64- kui 100-ruuduses kabes, lisaks hõbemedalid kadettide ja juunioride 64-ruuduses kabes.

Triinu Jalg oli lootuste vanuseklassis samuti parim mõlemas mänguliigis, lisaks pronksmedal minikadettide meistrivõistlustelt 64-ruuduses kabes. 7 medalit on oluline lisa Jõgeva noorkabetajate läbi aegade saadud 14 medalile, nende hulka kuulub ka Merilii esimene medal möödunud aastast. Noortevõisluste arvestuses tuli Jõgeva Kabeklubi esmakordselt Nõmme Kabeklubi ja Lasnamäe Male-kabeklubi järel kolmandaks, möödudes oma põhirivaalist Pärnumaa Spordiliidust.

Täiskasvanud on tänavu suutnud Eesti meistrivõistlustelt koguda vaid kuus medalit, mida on vähem kui eelmisel aastal. Noortega ühele tasemele jõudmise selgitavad Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100-ruuduses kabes, mis toimuvad eeloleval nädalavahetusel Tallinnas, kahel eelmisel aastal on meie võistkond selles mänguliigis medalikohale jõudnud.


JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus