Liikluskomisjoni kutsutakse kooliõpilaste esindaja

 

Praeguseks üheteistkümneliikmeline Jõgevamaa liikluskomisjon kavatseb oma koosseisu suurendada, kaasates ka õpilaste esindaja.

 

Jõgevamaa liikluskomisjoni esimees, maavanem Viktor Svjatõšev ütles, et õpilase kuulumine liikluskomisjoni on vajalik selleks, et oleks võimalik arvestada noorte kui liikuses ühe aktiivsemalt osaleva huvigrupi soovide ja vajadustega. “Kohtusin ka Jõgeva põhikooli õpilasesindusega, kellega vesteldes selgus, et leidub noori, kes on liikluskomisjoni töös osalemisest huvitatud,” lausus ta.

 

“Liikluskomisjoni teisipäevasel koosolekul oli teemaks ka liiklusohtlike paikade kindlakstegemine Jõgevamaal. Omavalitsustelt oodatakse lähipäevadeks niisugustest kohtadest infot. Teemakohane teave on teretulnud ka kõikidelt Jõgevamaa elanikelt,” lausus maavanem . Tema sõnul on Jõgeva maavalitsusele eraldatud 2016. aastaks liiklusohtlike paikade kordategemiseks 92 000 eurot. “Tähelepanekuid liiklusohtlikest olukordadest ootab ka maanteeamet,” lisas Svjatõšev.

 

“Tegime koosolekul kokkuvõtteid ka eelmise aasta statistikast. Kõige parem uudis on see, et 2014. aastal ei toimunud Jõgevamaal ühtegi surmajuhtumiga liiklusõnnetust,” ütles liikluskomisjooni aseesimees, Jõgeva maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Mart Tooming.

 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus