Kuldne Iga tähistab juubelit

 

Tänavu täitus Põltsamaa linna eakateühendusel Kuldne Iga viiekümnes tegevusaasta. Juubelit tähistatakse eeloleval pühapäeval, 11. novembril linna kultuurikeskuses.  

Ühenduse esinaise Maire Lainurme sõnul antakse juubeliüritusel lühiülevaade organisatsiooni ajaloost, ühenduse liikmeid peetakse meeles tänukirjadega.

Headeks koostööpartneriteks on olnud Jõgeva maavalitsus, Jõgevamaa Pensionäride Ühendus, Põltsamaa linnavalitsus, Põltsamaa kultuurikeskus. Üritusel annavad ühenduse enda liikmed ja külalisesinejad kontserdi. Pärnust tulevad Põltsamaa eakatele külla sõpruskollektiivi “Elulust” esinejad, samuti on lubanud laulma tulla Aidu segaansambel. Samuti esinevad Põltsamaa kultuurikeskuse laulustuudio lapsed ja kapell. Külalistena on üritusele kutsutud Jõgeva endine maavanem ja praegune riigikogu liige Aivar Kokk, kes on olnud ühenduse sagedaseks külaliseks. Samuti oodatakse külla praegust Jõgeva maavanemat Viktor Svjatõševi ning riigikogu liiget Maarika Tuusi, kellega eakate ühendusel on olnud pikka aega ladus koostöö.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus