Kabetajad võistlustules


Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapil kogusid tartlane Algo Laidvee ja Uno Plakk võrdselt 13 punkti 18-st, lisakriteeriumid andsid etapivõidu tartlasele. 12 punktiga järgnesid Orme Kaul (Rakvere), Maldon Haljas (Kunda) ja Põltsamaa veterankabetaja Paul Evard, Timo Tambet (Viljandi) kogus 11 punkti. Naiskabetajatest olid edukamad Riina Jaanuska ja Merilii Jalg 9 punktiga.

III etapil oli võidukas Läti meister Aivars Auzukalns 15 punktiga 18-st. Võitude kõrval jäi Valka kabetaja kontosse kaotus Enno Eermale ja viik Orme Kauliga. Võitjale järgnesid 13 punktiga Orme Kaul, Enno Eerma ja Timo Tambet, 12 punkti kogus Algo Laidvee ja 10 Kaido Raidla (Elva). Naiskabetajatest oli parim Merilii Jalg.

Kokkuvõttes on liidripositsioonil Algo Laidvee 39 punktiga, järgnevad Enno Eerma 35, Maldon Haljas 31, Paul Evard 29, Tanel Kipper (Viljandi) 28 ja Kaarel Ots 27 punktiga.

Eesti Kabeliidu korraldataval 12-etapilisel Enn Rüütsalu mälestusturniiril oli kaks esimest etappi võitnud Uno Plakk kahel viimasel etapil tagasihoidlik: neljandal etapil oli ta 10 punktiga 18-st koguni 12. ja viiendal etapil 12 punktiga 3. Kokkuvõttes on liidrikohal Arvo Koppel (Lasnamäe) 57 punktiga. Järgnevad Alexander Tarassenko (Into) 56, Vello Velbaum (Nõmme) 55, Uno Plakk 53 ja Villem Lüüs (Lasnamäe) 52 punktiga, kahel viimasel on punktid koos ühe vähemetapiga.

Jõgevamaa veteranide võistlusel oli võidukas Riina Jaanuska Kalle Loki ja Ago Vooremäe ees. Võistlust toetas Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus