Jõgeval avas eile uksed mini-Rimi kauplus

Eile keskpäeval avati Jõgeval endises Säästumarketi hoones pärast mitmekülgset uuendamist mini-Rimi kauplus. Iseäranis soovivad teenindajad pöörata ostjate tähelepanu tervislikele toidukaupadele.


Rimi regioonijuht Liliana Kalinina märkis, et Säästumarketite kohandamine mini-Rimideks algas juba neli-viis aastat tagasi.

Kauplusest saab pitsa kaasa osta

Jõgeva mini-Rimi juhataja Tiia Vesteli sõnul jäi müügipind kaupluses mõõtmetelt samaks kui Säästumarketis. “Kaubakoguste laiendamiseks tuli aga suurendada riiulite arvu. Riiulid läksid ka kõrgemaks. Kauba kättesaamine võib mõnele ostjale küll keeruliseks osutuda, kuid tublid teenindajad on alati valmis abistama. Väike pind laoruumi arvelt võeti pagaritöökojaks, milles küpsetakse kuni kahteteistkümmet erinevat pitsat. Pitsa saab põhimõttelist valmis teha vastavalt kliendi soovile, aega kulub selleks orienteeruvalt kakskümmend minutit,” lisas juhataja.

Vestel märkis, et Jõgeva mini-Rimi müügisaalis on iseäranis väärikal kohal tervislik toit – köögivili ja puuvili. Avapäeval müüdi näiteks soodsa hinnaga lõhe ja kohvi kõrval ka banaane. “Rimi panustab tervislikkusele. Avamiskampaania ajal on võimalik saada ka tasuta kliendikaart,” märkis ta.

Tartusse enam sõitma ei pea

Uuendati fassaadi, paigaldati uued kassaaparaadid, nägusamaks sai kontoriruum ja köök, kus töötajad lõunapausi peavad.

“Rimi on rahvusvaheline firma ja tänavu on plaanis nüüdisajastada kõik Säästumarketid mini-Rimideks, millel on ühine kaubamärk. Loodan, et Jõgeva ja selle ümbruse inimesed saavad nüüd kohapealt enamiku kaupu, mida varem käidi ostmas Rimi kauplustest Tartus,” ütles Tiia Vestel. Varem Jõgeva Säästumarketis müüdud soodsa hinnaga tooteid on nüüd võimalik saada mini-Rimis.

Tiia Vestlel töötas varem Jõgeva Majandusühistus ja oli Pae Konsumi juhatajaks enne selle renoveerimist.

“Kindlasti on Jõgeval kaubanduselus konkurents ja sellega tuleb arvestada. Mini-Rimil aitab kindlasti läbi lüüa värske ja kvaliteetne köögi- ja puuvili,” ütles Vestel.

Jõgeva mini-Rimis töötab kaksteist inimest, juurde on loodud paar uut töökohta. Liliana Kalinina ütles, et Rimi panustab ka heategevusse. “Teeme head koostööd Toidupangaga, toetame laste sporti, eriti laste jalgpallihuvi,” lausus ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus