Jõgeva SK Noorus-96 sai teises liigas üheksanda koha

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond lõpetas pühapäeval Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjagrupi turniiri 1:2 kaotusega Võru JK-le.

Jõgeva aleviku staadioni jäisel murul vaid paari soojakraadi ning kibekülma tuulega peetud mängu avapoolaja ainsa värava lõi 32. minutil võrulane Jürgen Kolk. 55. minutil viigistas Nikolai Roop tugeva löögiga seisu, kuid vaid üheksa minutit hiljem viis Siim Lepp külalised taas juhtima. Mängu viimastel minutitel oli Mihkel Kukel ja Kristjan Kuldmäel paar head võimalust seis viigistada, kuid nende löögid läksid napilt väravast mööda.

Möödunud hooajal teises liigas viienda kohaga debüteerinud Jõgeva SK Noorus-96 sai tänavu 26 mängust kümme võitu, kolm viiki ja kolmteist kaotust. Kogutud 33 punkti andsid neljateistkümne meeskonna hulgas üheksanda koha. Ida-põhjagrupi turniiri võitis 61 punktiga Paide Linnameeskond II, kes kohtub pühapäeval lääne-lõunagrupi parima, JK Tallinna Kalev duubelmeeskonnaga. Mänguga selgub teise liiga võitja.

Ida-põhjagrupi edukaim väravalööja oli jõgevalane Mairo Tikerberi, kelle arvele jäi hooaja jooksul 27 tabamust.

Kokkuvõtet Jõgeva SK Noorus-96 hooajast saab lugeda teisipäevasest Vooremaast.