Jõgeva Noorus-96 kaotas Luunjale

Laupäeval Kaagveres peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga ida-põhjatsooni kohtumises kaotas Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond JK-le Luunja 1:5. Viimasest kuuest meistrivõistluste mängust viis kaotanud Noorus-96 on üheksateistkümne vooru järel liigatabelis 26 punktiga üheksandal kohal.

Tartu JK Tammeka duubelmeeskond juhtis avapoolaja lõpuks 3:0. Skoori avas mängu kaheksandal minutil Martin Aasmäe, 40. ja 44. minutil lisas omalt poolt kaks tabamust Kevin Rääbis. Kodumeeskonna edu jätkus ka teisel poolajal: 65. minutil tegi Tristan Koskor seisuks juba 4:0. Luunja neljaväravaline eduseis püsis 86. minutini, kui Kristofer Kaasik peatas lubamatute võtetega jõgevalaste rünnaku ning külaliste kasuks määrati 11 meetri karistuslöök. Selle realiseerinud Mairo Tikerberi lõpetas tabamusega ka oma ligi kuu aega kestnud väravatepõua – viimati oli teise liiga edukaim väravakütt Tikerberi väravani jõudnud 9. augustil toimunud mängus Tallinna Visadusega. Viimane sõna jäi siiski Luunjale, mängu teisel üleminutil tegi Kristjan Tüür lõppseisuks 5:1.

Jõgeva Nooruse eest mängisid Kaagveres  Eigo Loorius, Jürgen Hiljurand, Kristjan Kuldmägi, Eduard Lehtmets, Andro Lepp, Reio Praats, Tauno Anvelt, Priit Jõeäär, Nikolai Roop, Mairo Tikerberi, Timo Limberg ja Vladimir Ingver.

Hooaja keskel pika edumaaga tabelit juhtinud Paide Linnameeskonna II võistkond on viimastes voorudes punkte kaotanud ning seitse vooru enne turniiri lõppu on heitlus esikoha eest muutunud väga pinevaks. Paidel on 43 punkti, järgnevad Raasiku FC Joker 1993 41 ning Tartu JK Welco Elekter 40 punktiga. Viie punktiga jääb tartlastest maha JK Luunja, neist omakorda viie punkti kaugusel on Türi Ganvix JK ja Tallinna Dünamo. Seitsmendal kohal on 28 punktiga Võru JK, kellel on tihedalt kannul 26 punkti kogunud Lasnamäe Ajax ja Jõgeva Noorus-96. Järgnevad 20 punktiga Tallinna JK Visadus ja Tallinna FC Levadia III, 19 punktiga JK Kaitseliit Kalev ja 16 punkti kogunud Tallinna JK Legion II. Tabeli lõpetab JK Loo 6 punktiga.

Sel pühapäeval kell 12 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Lasnamäe Ajaxiga, 20. septembril mängitakse Tallinnas JK-ga Legion.