Eakate eestvedaja Heino Ilves  tähistas 85. sünnipäeva

Jõgeva kultuurikeskuses õnnitleti 85. sünnipäeva puhul kunagist Jõgeva teedevalitsuse juhatajat Heino Ilvest, kes  osaleb tänaseni aktiivselt kultuurielus ja tegeleb eakate elu eestvedamise ning nende probleemide lahendamisega.


Tervituskõnedes toonitati Heino Ilvese nõudlikkust ja samas taktitunnet majandusjuhina, pikaajalist tegevust Jõgeva meeskoori Mehis asutajaliikme ja presidendina, Jõgevamaa Pensionäride Ühenduse eestvedajana, tarbijakaitsjana, tööd linnavolikogus ja teisigi ühiskondlikke rolle.

Õnnitlemas olid Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu tegevjuht Rein Tölp, riigikogu liikmed Marika Tuus-Laul ja Raivo Põldaru, Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev, Jõgeva linnapea Aare Olgo, linnavolikogu aseesimees Mai Treial, maakonna rahvakultuurispetsialist Pille Tutt, Arukate Akadeemia esindajad, paljud sõbrad ja tuttavad.

“Praegu võin oma tervisega üldiselt rahule jääda ja soovin jätkuvalt  ühiskondlikult aktiivne olla.  Lähiaja olulisemaks ettevõtmiseks on aprillis toimuv Jõgeva meeskoori Mehis 40 aasta juubeli kontsert,“ ütles Heino Ilves.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus