Würth avas Jõgeval esinduse

Kvaliteettööriistade müüja Würth AS kuulub samanimelisse Saksa kontserni, mis on tegutsenud juba 62 aastat. Selle esindused on rohkem kui 85 riigis üle maailma ning firma alluvuses töötab umbes 40 000 inimest. Eestis on Würth olnud alates 1995. aastast ja tänase seisuga on firmal siin üle 5000 kliendi. Ainuke maakond Eestis, kus Würthi esindust veel pole, on Hiiumaa.

Jõgeval avati Würthi toodete kauplus sellepärast, et Tartu edasimüüjad ei suutnud Jõgevamaa kliente piisavalt kiiresti varustada. Juba praegu on Jõgeva maakonnas 120 püsiklienti. Saksa kvaliteettööriistu pakkuval poel on ka oma eripära: nimelt pole seal võimalik maksta sularahas ning klientideks pole mitte eraisikud, vaid ettevõtjad. Selline süsteem hõlbustab oluliselt müüja ja kliendi tööd, kuna arveldamine toimub kord kuu või paari jooksul. Üldjuhul on klientidele ka kokkuleppelised soodustused.

16 000 nimetust

Jõgeva esinduses töötab kaks inimest, kellest üks on liikuv müügiesindaja. Tema ülesandeks on kliendi juurde sõita ning tellimus vastu võtta. Sel juhul saab klient kauba kätte ööpäeva jooksul. Jõgeval on muidugi ka varem Würthi tooteid müüdud. Näiteks Uku keskusest on võimalik osta Saksa kvaliteetfirma kinnitustarvikuid.

Würthi Kagu-Eesti piirkonna müügijuhi Hannes Viherpuu sõnul ei tegele nende ettevõte pelgalt poldimüügiga.

?Meie firma kataloogis on üle 16 000 tootenimetuse, alates kinnitustarvikutest ja lõpetades töökaitsevahenditega,? sõnas Viherpuu.

Kindel kvaliteet

Kuigi Würthi toodete hinnad on üsna soolased, pakuvad nad kindlat kvaliteeti ja annavad oma kaupadele ka garantii. Viherpuu selgitas, et nende firma kaup on mõeldud igapäevaseks tarvitamiseks ja valmistatud väga vastupidavast materjalist. Seetõttu ongi toodete hinnad suhteliselt kõrged. Elektrikaupadele antakse see-eest koguni kaheaastane garantiiaeg.

Avamistseremoonial osales ka Würth ASi juhatuse liige Lauri Luks, kes rääkis, et pood õnnestus avada pärast pikki müügiruumide otsinguid. Müügijuht Hannes Viherpuu lisas, et nende kauplus pakub küll tihedat konkurentsi, kuid nende teada pole Würthi poed veel kedagi teist ?välja söönud.? Avamise puhul pakkus uus pood ka mõningaid soodustusi, näiteks vähemalt 2500 kroonise ostu sooritaja sai kaasa  spordikoti.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus