Wolves sai Retrolt suure kaotuse

FC Jõgeva Wolves jalgpallimeeskond pidas esmaspäeva õhtul Tallinnas Sportland Arenal oma klubi esimese ametliku mängu, kui jalgpalliliidu väikeste karikavõistluste avaringi kohtumises mindi vastamisi JK-ga Retro. Kolmandas liiga paremikku kuuluv Retro võitis mängu 10:0 (4:0).

Väljakul käinud mängijate keskmise vanuse järgi edestasid pealinlased jõgevalasi ligi poole võrra: kui “Huntide” keskmiseks vanuseks arvutas jalgpalliliit 19 aastat ja 11 kuud, siis Retro mängijatel oli see koguni 36 ja pool aastat. Klubi eest on mänginud mitmed kunagised Eesti tippjalgpallurid, seekord olid endistest koondislastest platsil Toomas Tohver, Andrei Stepanov ja Erko Saviauk.

Vastaste suuremad kogemused avaldusid ka mängus – 15. minutiks juhtisid nad juba 3:0. Seejärel mäng rahunes ning kuni 56. minutini suutsid sel hooajal neljandas liigas mängimist alustanud jõgevalased hoida kaotusseisu neljaväravalisena. Viimased 45 minutit kuulusid aga täielikult Retrole, kes lisas oma väravaarvele veel kuus tabamust ning jõudis 10:0 võiduga väikeste karikavõistluste 1/32-finaali. Pooled Retro väravad lõi Dmitri Skiperski.

Neljanda liiga hooaja avakohtumise peab FC Jõgeva Wolves 10. mail, kui Jõgeva linna staadionil mängitakse Tartu JK Tammeka duubelmeeskonnaga.