Wolves sai koduväljakul valusa kaotuse

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga lõuna piirkonna kaheksateistkümnenda vooru kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves pühapäeval koduväljakul turniiritabelis kaks kohta tagapool olevale Suure-Jaani Unitedʼile napilt 1:2.

Maikuus Suure-Jaanis peetud kevadringi mängu 2:0 võitnud jõgevalased alustasid ka nüüd võidujanuliselt, kuid mitmele väravavõimalusele vaatamata neil eduseisu saavutada ei õnnestunud. Kaitsesse surutud vastased nõelasid aga teravate vasturünnakutega ning kahel korral õnnestus neil ka väljakuperemeeste eksimused ära kasutada. Suure-Jaani avaväravale vastas tabamusega Taivo Pärnamets, viigiseisu aga kodumeeskond lõpuvileni hoida ei suutnud.

Kaotus tuli “Huntide” esindusmeeskonnal vastu võtta ka nädal varem peetud seitsmeteistkümnenda vooru kohtumises, kui võõrsil jäädi 0:2 alla FC Tartule. Vastaste teise värava lõi seejuures põltsamaalane, erinevates maadlusliikides viiel korral Eesti meistriks tulnud Sander Orion.

Neli vooru enne kolmanda liiga hooaja lõppu on neljas viimases kohtumises punktilisata jäänud Wolvesʼi esindusmeeskond 26 punktiga kaheksandal kohal. 41 punktiga on tabeli tipus jõgevalaste järgmine vastane, Tartu JK Welco II meeskond. Teisel kohal olevast FC Tarvastust jääb Wolves maha kümne punktiga, viiendal kohal olevast Tartu Tammeka noortemeeskonnast aga vaid nelja punktiga.

Kaotuse pidi möödunud nädalavahetusel vastu võtma ka neljandas liigas mängiv “Huntide” duubelmeeskond, kes jäi laupäeval 1:4 alla liigas liidrikohal olevale Valga FC Warriorile. Kodumeeskonna värava lõi Janar Liivak.

Üheksa meeskonna konkurentsis on Wolves II 11 punktiga seitsmendal kohal. Kaheteistkümnest kohtumisest on tänavu võidetud kolm ja viigistatud kaks, kuue tabamusega on meeskonna edukaim väravakütt Kevin Keek. Pühapäeval kohtub duubelmeeskond Põlvas sealse Lootosega.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus