Vooremaa karikaturniir võrkpallis kujunes oodatust põnevamaks

Möödunud pühapäeval peeti Põltsamaal Felixhallis järjekordsed Vooremaa karikavõistlused võrkpallis, kus tänavu osales kahjuks oodatust vähem võistkondi, kuid selle eest olid mängud vägagi pingelised.

Kokku oli võistkondi karika eest mängima tulnud 16, neist 7 naiste ja 9 meeste võistkonda. Korraldaja ja spordiliidu Kalju esimees Uno Valdmets tunnistas, et tema ootas osalema rohkem võistkondi. “Lootsin võistlemas näha vähemalt 20 võistkonda, 10 mees- ja 10 naiskonda,” sõnas Valdmets. Sama nentis ka Põltsamaa Spordikooli naiskonna mängija ja treener Eva Valksaar, kes ütles, et viimasel ajal on naiskondi oluliselt vähemaks jäänud.

“Kuna Kuremaa spordiklubi enam oma võistkonnaga ei mängi, siis jaotati mängijad Carmeni, Torma ja Mustvee naiskondade vahel ära,” rääkis Põltsamaa võrkpallitreener Valksaar. Samas said need kolm võistkonda Kuremaa mängijate jaotamisega värsket verd juurde ning tase ühtlustus. Selle kinnituseks olid naiste finaalmängud vägagi pingelised. “Kuni viimaste mängudeni ei olnud selge, kes neljast võistkonnast võidab,” ütles Valdmets. Turniiri võitjate treener Eve Valksaar kinnitas samuti, et võit oli oodatud, kuid ei tulnud kergelt.

Meestest suutis üllatada Põltsamaa Elioni meeskond, kes lõpetas turniiri kolmanda kohaga. “Mustvee võistkonnad suutsid mängida täpselt oma võimete kohaselt ning ootuspäraselt,” kommenteeris Uno Valdmets, väljendades siirast rõõmu selle üle, et viimastel aastatel on võrkpallivõistkondadesse tulnud palju noori. Tema sõnu kinnitas ka Põltsamaa spordikooli naistreener, kelle naiskonnas võistlesid karikaturniiri kõige nooremad neiud.

iii

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus