Võit kodusel turniiril

Jõgeval Virtuse spordihoones peetud Noorus Cup 2015 saalijalgpalliturniiril olid laupäeval võistlustules mehed ning pühapäeval 2001. aastal ja hiljem sündinud noored. Noorteturniiril jätsid Jõgeva SK Noorus-96 pallurid esikohakarika koju, meeste hulgas saadi kolmas koht.


Kaheksa meeskonna osavõtul peetud noorteturniiril võitsid nii Noorus-96 esindusmeeskond kui ka klubi noorematest mängijatest koosnenud duubelmeeskond oma alagrupis esikoha, kahe tiimiga jõudis poolfinaali ka FC Elva. Kahe klubi nooremate meeskondade omavahelise poolfinaali võitis kindlalt 5:1 FC Elva 2002, jõgevalaste ainsa värava lõi Kermo Truhatšev. Vanemate tiimide poolfinaalmäng oli tasavägisem, 18 minuti jooksul ei suutnud kumbki meeskond väravaid lüüa ning finaalipääsu otsustasid penaltid. Nooruse mängijatest olid täpsed Marcus Mardimäe ja Kristjan Rumm, elvalased aga eksisid kahel löögil ning 2:1 paremus viis Jõgeva finaali.

Põnev oli ka finaalmäng, kus tuli samuti võitja selgitamiseks lüüa penalteid. Raul-Martin Sirkas viis kodumeeskonna küll juhtima, kuid Robin Paring suutis mängu viigistada. Penaltiseerias tõusis jõgevalaste kangelaseks väravavaht Rasmus Kiipus, kes tõrjus kõik kolm Elva mängijate pealelööki. Jõgeva penaltilööjatest näitas taas raudseid närve Marcus Mardimäe.

Noorus-96 2002 sai turniiri kokkuvõttes neljanda ning Põltsamaa Sport viienda koha.

Meeste turniiri finaalis alistas Pirita JK Reliikvia 1:1 viigiga lõppenud kohtumise järel penaltitega 3:2 eelmisel aastal esikoha võitnud Magnus Martinsoni JK meeskonna.

Alagrupiturniiril Martinsoni JK järel teise koha saanud Jõgeva SK Noorus-96 alistas pronksimängus FC Tarvastu. Veel kümmekond sekundit enne lõpusireeni juhtis Tarvastu 1:0, kuid siis jõudis sihile Kristjan Kuldmägi löök. Penaltiseerias tabasid märki Kristjan Kuldmägi, Eigo Looriuse, Andro Lepa ja Mario Tikerberi pommlöögid, vastastel eksis neljas lööja.

FC Jõgeva Wolves lõpetas kümnenda kohaga, otsustavas mängus kaotati SKle Tääksi 1:3.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus