Võidufoto tehti Põltsamaa lossipargis

Internetiportaali Delfi toimetus korraldas tänavu esimest korda sügisfotode konkursi pealkirjaga “Mis teeb sügisest kauni ja erilise aastaaja?” Delfi Rahva hääle ajakirjanik Ragnar Teeveer ütles, et nad võtsid hiljuti kasutusele uue fotode üleslaadimise süsteemi ja nende soov oli uut süsteemi testida. Selleks sobis hästi fotokonkursi korraldamine ja et sügis oli just alanud, siis sobiski hästi just see teema.  

Töid laekus kokku 27 autorilt, nii üksikuid fotosid kui terveid teemagaleriisid. Ragnar Teeveer lausus, et omavahel saavad võistelda postitused, mis võivad koosneda ühest või mitmest fotost. Kahjuks ei ole kõikide Delfi toimetusele laekunud fotode puhul märgitud autorit ja seetõttu ei saa välistada, et mõni autor on saatnud mitu fotot. Parim foto selgitati välja veebihääletuse alusel ja Delfi toimetus omalt poolt neid ei hinnanud.

Ragnar Teeveer lausus, et tal on raske kommenteerida, kui paljudest Eesti paikadest neile fotosid saadeti, sest kõik ei olnud oma elukohta neile teada andnud.

Põltsamaa lossipargis tehtud foto “Ebamaine” autor pole tööle oma nime lisanud.  Foto juures oli kirjas järgmise lause: “Kergelt vihmane, värviline ja hämarduv päev Põltsamaa lossipargis.” Delfi toimetus annab konkursi võitjale ka väikese auhinna.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus