Virtuse kohvikus hakkab toitlustama osaühing Naabrionu

Spordikeskuses Virtus asuvas kohvikus hakkab lähipäevil toitlustamisteenust pakkuma osaühing Naabrionu, kes peab oluliseks kvaliteetset teenindamist ja mitmekülgset menüüd.

Kauaaegne Virtuse kohvikupidaja Virge Mitt valiti konkursil toitlustust korraldama Luua Metsanduskooli nüüdisajastatud sööklasse. Nii kuulutas SA Jõgeva Sport välja pakkumise Virtuse kohvikule uue haldaja leidmiseks.  Viie soovi avaldanu hulgast tunnistati parimaks OÜ Naabrionu pakkumine.

“Meie firma loodi poolteist aastat tagasi. Siiani oleme käinud toitlustamas vabaõhuüritustel. Plaanis oli aga ettevõtlust arendada ka tubastes tingimustes ja nii esitasimegi oma pakkumise Virtuse kohviku rendilevõtmiseks,” rääkis juhataja Helika Ude. Tema sõnul tuli konkursile esitada põhjalik visioonprojekt, milles nad rõhutasid ennekõike muudatuseplaane ruumis ja klienditeeninduses.

“Samuti peame oluliseks paindlikku hinnapoliitikat. Näiteks oleme valmis spordikeskuses Virtus pidevalt treenivaid või võistlustel käivaid sportlasi toitlustama sõbralike hindadega, kui nad sellest ise huvitatud on,” lubas toitlustusettevõtja. “Konkurentsis püsimiseks on tarvis mõelda ka lahtiolekuaegadele. Kui tulevikus  majanduslik olukord paraneb, hoiame ehk kohviku lahti ka hiliste õhtutundideni,” ütles Helika Ude ja rääkis sellestki, kuidas leida lahendus olukorrale, kus klient soovib reserveerida kohvikut

koosviibimiseks, kuid samal ajal toimuvad spordivõistlused, mille osalejad ja pealtvaatajad samuti süüa tahaksid. “Ruumivõimalused on Virtuses paraku piiratud. Pean leidma kompromissi, mis on kõigile vastuvõetav. Mul on ka koostööpartner, kelle juurde saan vajadusel soovitada sööma-jooma minna, kui minu juures kohvik reserveeritud on,” kinnitas Ude.

OÜ Naabrionu eestvedamisel on Virtuse kohvikus tehtud ka renoveerimistöid. Seinad on kaetud naturaalse puiduga, mis jääbki  naturaalset tooni, et interjöör maalähedasemalt mõjuks. Samuti muudeti hubasemaks valgustust.

“Ehitus- ja remonditöid tegime oma rahaga. Käidud sai ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses, kuid paraku on sealt raha eraldamine selleks aastaks lõppenud,” tunnistas Helika Ude. Tema sõnul hakkavad Virtuse kohvikus tööle inimesed, kes on seal varemgi ametis olnud. “Ent kuna meil on väikeettevõte, jääb praktiline töö ka minu pärusmaaks,” ütles ta. 

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus