VIII noorte talvepäevad Põltsamaal

Talvepäevad toimuvad juba kaheksandat korda, mis on omaette saavutus korraldajate jaoks. Noortepäevade teemaks on ?Siin on veel keegi!?

Siin on veel keegi ? sina, mina, loom, kala või hoopis ingel. Tõesti, võib-olla hoopis ingel. Just enne jõule tabame end sageli mõtlemast inglitele.

        <P>

Kuid milline ettekujutus on inimestel inglitest? Tavaliselt on see üpris ühenäoline: punapõskne palja taguotsaga sädelevate tiibadega inglike või hoopis Maale rahu külvav kaitseingel. Kuid just filmides kujutatakse ingleid inimeste sarnastena. On nad ikka inimeste sarnased? Oleme selles ikka täitsa kindlad?

Piiblist on teada, et inglid erinevad inimestest paljuski. Juba selle poolest, et nad on vaimsed olendid, kes ilmuvad harva nähtaval kujul ja on enamjaolt siiski nähtamatud. Seega ükskõik, kuhu me ka ei läheks, ei saa me kunagi öelda, et oleme üksi. Tõenäoliselt on seal veel keegi! Võib-olla ehk mõni inglitest.

Teemal ?Siin on veel keegi!? tulge mõtisklema ning oma küsimustele vastuseid otsima Põltsamaa noorte talvepäevadele, mis toimuvad 14. ? 16. jaanuarini. Kavas on erinevad rühmatööd, maastikumängud, õhtuprogrammid, vaba lava, huvitavad esinejad ja palju muudki.

Registreerides hiljemalt 10. jaanuariks Põltsamaa koguduses telefoni teel või e-maili aadressil: poltsamaa@eelk.ee osalustasu 125 EEK, alates 13. jaanuarist 160 EEK. Osalustasu on võimalik tasuda kohapeal või Põltsamaa koguduse arveldusarvele.

Lisainfo koduleheküljelt http://www.eelktalvepaevad.tk Seniks aga kohtumiseni Põltsamaal!

KULDAR PAJULA

blog comments powered by Disqus