Veekatkestus venis kuus tundi planeeritust pikemaks

Sel teisipäeval oli suur osa Jõgeva kesklinnast terve päeva ilma kraaniveeta, sest veetrasside parandustööde käigus ilmnesid mõningad ebameeldivad üllatused, mis venitasid veekatkestuse oluliselt pikemaks.

Teisipäeval oli planeeritud veekatkestus mitmekümnel Jõgeva majapidamisel: Aia ja Pargi tänava alguse hoonetes, Estakaadi tänaval ning Puiestee tänava Tartu-poolsetes majades. Plaani kohaselt pidi vesi eelmainitud piirkonnas olema ära kella 9.00-17.00. Siiski ilmnes tööde käigus, et paigaldatud kinnitused ei pea vett ning kogu töö tuli praktiliselt uuesti teha.

Veetrassi ehitus kestab Jõgeval järgmise aasta juunini, mille jooksul tuleb ette ka väiksemaid veekatkestusi. Jõgeva Veevärgi juhatuse liige Kalle Pint selgitas, et nemad ei suuda viieteistkümne aasta tegemata tööd kolme kuuga ära teha, seega tulebki ette veekatkestusi, mis võivad planeeritust pikemaks osutuda. Siiski lubas Pint, et nii suure ulatusega veekatkestusi, kui oli sel teisipäeval, ei tohiks selle töö käigus enam ette tulla. “Mõistan, et veekatkestused tekitavad elanikele probleeme, kuid need on siiski probleemivabama tuleviku nimel,” lisas Pint.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus