Varane juubelikingitus

Üles seati 9 m kõrgune mast juba hommikul, vimpli ehk viiri ning suure mastilipu andsid OÜ Juta & Kaido juhataja Kaido Lehtla ning Uku Keskuse juhataja Raul Taul üle pärastlõunasel pidulikul rivistusel. Viir tõmmati kohe masti, lipp jäi mõnd suuremat püha ootama.

OÜga Juta & Kaido on Jõgeva Ühisgümnaasiumil kujunenud välja head ja vastastikku mõistvad suhted: firma on vahetanud koolimajas aknaid-uksi ja teinud muidki töid. Sel suvel hakkas firmajuht Kaido Lehtlale silma, et lipumast kooliesisel muruplatsil on kiiva vajunud ning ta otsustas kooli lähenevat juubelit silmas uue lipumasti kinkida.

?Kui lipumasti soetamise asjus Uku Keskusse läksin, otsustas Raul Taul ettevõtmisega ühineda: on ju ehitusmaterjalid, mida me kooli remonditööde juures kasutanud oleme, pärit olnud just sellest kauplusest,? ütles Kaido Lehtla.

Jõgeva Ühisgümnaasiumi pere ütles kingitoojaile kooris suure tänu, pidulikul rivistusel viibinud linnapea Viktor Svjatõ?ev märkis aga, et selline kingitus on käimas olevat Eesti lipu aastat silmas pidades igati asjakohane.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus