Valmis uus Aura vesi

Aura Kaalujälgijate vees sisalduv kaltsium aitab kiire elustiili ning sageli tasakaalustamata toidusedeliga inimestel ära hoida kaltsiumipuudusest tulenevaid muresid. Vesi on valminud pikas ja põhjalikus koostöös Rahvusvahelise Kaalujälgijate Ühenduse toitumiskonsultantidega, kelle tunnustus tähendab, et uue toote kvaliteedile ja tervislikkusele on pööratud erilist tähelepanu.

Rahvusvahelise Kaalujälgijate Ühenduse Baltikumi ja Soome juhi Anne Piirsalu sõnul on Aura Kaalujälgijate vesi ainus sellelaadne toode maailmas, mille vastu on huvi tuntud juba ka ühenduse peakontorist Ameerikas.

Uus Aura vaarikamaitseline vesi sisaldab kaltsiumi 250 mg/l. ?1,5 ? 2 liitrit kaltsiumiga rikastatud vett katab vähemalt poole inimese päevasest kaltsiumivajadusest. Vaarikamaitse on mõnus, see neutraliseerib soolade maitseteravuse ja muudab vee meeldivaks,? andis oma hinnangu uuele tootele toitumiskonsultant Mai Maser. ?Eriti oluline on see vesi naistele, kuna nende kaltsiumivajadus on suurem. Samuti kõigile kaalujälgijatele, kes ei söö suurtes kogustes piimatooteid,? lisas ta.

99 protsenti kaltsiumist on luudes ja hammastes, tagades nende tugevuse, ülejäänud osa aga veres ja muudes kudedes. Kui organism ei saa toiduga piisavalt kaltsiumi, muutuvad luud hapraks. Lisaks on kaltsium vajalik lihaste, sealhulgas südamelihaste normaalseks tööks, närviimpulsside edasikandmiseks, ensüümide ja hormoonide sünteesiks ja mitmeteks muudeks otstarveteks.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus