Valmis turismitegijatele mõeldud fotopank turismiobjektidest ja sündmustest

Sihtasutuse Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse (JAEK) turismivaldkonna arendusjuht Teele Kaeramaa tutvustas turismiettevõtluse päeval valmis saanud turismitegijatele mõeldud fotopanka maakonna turismiobjektidest ja sündmustest.

Nimekirja, mille põhjal fotograaf Liina Laurikainen hakkas tööd tegema, kuulus ca 160 objekti. Nimekirja pani kokku JAEK, infot küsiti ka kohalikelt omavalitsustelt.

Liina Laurikainen on töötanud aprillist septembri lõpuni, eelmisel nädalal sai JAEK valmistööd kätte. Pilte oma objektidest saavad turismitegijad ja kohalikud omavalitsused Kaeramaa kinnitusel tasuta kasutada enda reklaamimiseks. “On veel objekte, mille fotosid veel hetkel pildipangast ei leia. Näiteks rajab Kuremaa ujula laiendust. Need objektid lisatakse fotopanka siis, kui nad valmis saavad,” märkis Kaeramaa.

Tuleval aastal tulevad maakonna turismivoldikud pere, looduse ja kultuuri teemadel. Aasta lõpuks võetakse see töö ette, et saaks trükised uue aasta algul messidele minnes kaasa võtta.

Praegu on Jõgevamaal ainult üks turismikataloog, kus on kirjas kõik, mida maakonnas pakkuda on.

Samuti minnakse Jõgevamaa turismiportaaliga visitjogeva.com üle WordPressi põhjale, praegu on info ainult eesti ja inglise keeles, juurde tulevad vene ja soome keel ning kui võimalik, siis ka saksa ja läti keel.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus