Vallavanem kohtus Kaarepere piirkonna rahvaga

Möödunud esmaspäeva õhtul toimus Kaarepere rahvamajas koosolek, kuhu olid oodatud Kaarepere, Pikkjärve, Nava, Sudiste, Mullavere, Visusti ja Kassivere küla elanikud. Rahvakoosolekule oli tulnud ligemale paarkümmend nimetatud külade elanikku. Piirkonna rahvaga oli kohtuma tulnud Jõgeva vallavanem Aare Olgo ning abivallavanemad Mati Kepp, Arvo Sakjas ja Viktor Svjatõšev, kohal oli ka endine Palamuse vallavanem ja praegune vallavalitsuse liige Urmas Astel.


Poolteist tundi kestnud kokkusaamisel vesteldi Kaarepere piirkonna inimestega, kes said oma rõõme ja muresid jagada, esitada küsimusi ja pakkuda võimalikke lahendusi. Kõik teemad, millest koosolekul räägiti, olid elulised. Arutleti nädalavahetuse bussi- ja rongiliikluse üle ning räägiti võimalusest pikendada bussiringi, et ka Mullavere ja Visusti rahvas saaks Kuremaal ujumas käia.

Samuti oli juttu kõnniteede liivatamisest, Kaarepere  kalmistu tööriistakuuri ehitamisest ning  teenusekeskustest – mis need on ja millist abi sealt saab. Lisaks räägiti veel ka Kaarepere kultuurimaja põranda uuendamisest ning nende probleemidest, kes  Jõgevamaale kodu soetada tahavad. Vallavanem Aare Olgo kinnitas, et kõik probleemid on praktiliselt samad, mis olid ka kolm kuni viis aastat tagasi, need pannakse kirja ning võib-olla saab mõnes osas parandusi teha.

DEIVI SUISTE

blog comments powered by Disqus