Vallaametnikel tuleb välitöö päev

Homme korraldavad Põltsamaa vallaametnikud välitöö päeva. Ajutised vabaõhutöökohad on homme Põltsamaal Lossi tänav 9 asuva vallamaja ees jõeäärses pargis.

Põltsamaa vallavanema Margus Möldri sõnul tekkis neil selline plaan siis, kui nad käisid valimiste järel moodustatud meeskonnaga veebruari alguses esimesel koolitusel Otepääl.

„Minule teadaolevalt on sellist väljas töötamise võimalust mujal maailmas praktiseeritud. Me teeme väljas oma igapäevast tööd. Minul endal ja paljudel meie ametnikel on olemas sülearvuti,“ rääkis vallavanem.

 Kõik valla töötajad välja minna ei saa, sest lauaarvutiga õue ei koli. Need, kellel on tarvis vallaametnikega kokku saada, saavad seda homme teha vabas õhus. Möldri sõnul segab väljas töötamist mingil määral tänaval sõitvate autode müra, aga samas segab see praegusel palaval ajal, mil hoone tänavapoolsed aknad lahti hoitakse, ka sees töötamist.

 „Tegemist on tõepoolest tavapärasest erineva töökorraldusega. Kinnitame sellega valla rahvale, et me oleme nende jaoks olemas ja suhtlemiseks avatud. Vähemalt omavalitsusi silmas pidades on tegemist täiesti uue algatusega ja meid võib selles osas teerajajaiks pidada,“ kinnitas vallavanem.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus