Valdur Rajalo hokiturniiri võitis Jõgeva

Seekordsel hokiturniiril olid vastamisi Jõgeva, Tartu ja Viljandi hokimehed. Et Pärnu meeskond loobus nendel võistlustel osalemast alles viimasel minutil, hakkas kolme täiskasvanud meeste võistkonnaga jõudu katsuma ka Jõgeva 14-18-aastaste noortevõistkond. Juba esimese mängu alguses, kus vastamisi olid SK Jõgeva Pedja esindusmeeskond ja Tartu Veskioru Pullid, hakkas paistma jõgevlaste ülekaal, mida nad suutsid säilitada turniiri lõpuni. Jõgeva täiskasvanute võistkond võitis tartlasi 4:1, viljandlasi 2:0 ja Jõgeva noori 7:4 ning Valdur Rajalo mälestusturniiri rändkarikas jäi aastaks Jõgeva esindusmeeskonna hoida.

Jõgeva noorte ja Tartu Veskioru Pullide vaheline mäng lõppes 2:0 Tartu kasuks. Noored jäid ühe väravaga (2:1) alla ka Viljandi meeskonnale, kes oli teinud tartlastele 1:0 ära. Üldkokkuvõttes saavutaski Viljandi teise ja Tartu Veskioru Pullid kolmanda koha. Turniiri parimaks tunnistati SK Jõgeva Pedja esindusmeeskonna mängija Jüri Narits, kes lõi kuus väravat, ja noortest Artur Rämmel. Samuti pälvisid tunnustuse jõgevlaste väravavahid Artur Rimkevi?ius ja Mati Tali.

Hokitreener Kaido Poomi sõnul tulevad SK Pedja koondvõistkonna järgmised suuremad esinemised märtsis ja aprillis Tartu linna meistrivõistlustel.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus