Vaimastvere kunstmuruväljakul nüüd ka valgustus ja piirdeaiad

Mullu 23. septembril avatud Vaimastvere Arena, kus lisaks Jõgevamaa esimesele täismõõtmetes kunstmurukattega jalgpalliväljakule on kohalike kooliõpilaste ja maakonna spordirahva kasutuses kaugushüppekast, kuulitõukering ning nüüdisaegse kattega sajameetrine jooksurada, jõudis möödunud kolmapäeval uue tähiseni.

Piduliku tseremoonia ning Paduvere SK Illi ja Eesti Jalgpalli Liidu vahelise jalgpallilahinguga tähistati kunstmuruväljaku ehituse teise etapi lõpulejõudmist. Nüüdsest on Vaimastvere Arenat võimalik nii võistlusteks kui treeninguteks kasutada ka pimedamatel aastaaegadel. Jõgeva valla poolt eraldatud 110 000 euro eest rajati tänavu suvel väljakule piirdeaiad ja valgustus ning paigaldati väravate tagused pallivõrgud, meeskondade varjualused ja pealtvaatajate istepingid.

Kui eelmisel aastal jäid Paduvere pallurid pealinnast saabunud tiimile 2:4 alla, siis tänavu suudeti võistkonnalt, kkus teiste hulgas mängisid endised Eesti koondislased Toomas Tohver, Ivan OʼKonnel-Bronin (pildil paremal) ja Kaidi Jekimova ning treener Janno Kivisild, võtta 2:0 revanš. Skoori avas Marko Murumaa, teise värava lõi Daniel Aganitš (pildil palliga).

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus