Vähemalt üks võit kõigile Jõgevamaa võistkondadele

Eelmisel neljapäeval kirjutasime Jõgeva SK Noorus-96 järelkasvumeeskonna finaalijõudmisest Eesti Jalgpalli Liidu aastalõputurniiril. Teised Jõgevamaa mees- ja naiskonnad alagrupiturniirilt edasi ei pääsenud, kuid vähemalt ühe matšivõiduni jõudsid detsembri teises pooles Tallinnas Kalevi spordihallis toimunud traditsioonilisel saalijalgpalliturniiril ka kõik ülejäänud osalenud võistkonnad.


FC Jõgeva Wolves tegi kaasa kahel turniiril, lisaks oli võistlustules ka meeskonna fännid. Klubi esindusmeeskond sai kolmanda liiga turniiril alagrupis neljanda koha. Avakohtumises alistati alagrupis esikoha saanud Tallinna JK Augur 2:0, kuid seejärel kaotati FC Kosele 0:1 ning Tartu FC Heliosele 2:4. Kahe väravaga oli meeskonna resultatiivseim Marko Meripuu.

Eriti napilt jäi poolfinaalist välja neljanda liiga turniiril osalenud Wolvesʼi duubelmeeskond, kes tegi 1:1 viigid Rakvere Wiswaldi ja Tallinna FC Reaaliga ning võttis 3:0 võidu Tallinna JK Jalgpallihaigla üle. Marko Murumaa ja Simo Tenno lõid võrdselt kaks väravat. Kuna Jõgeva ja Rakvere meeskond kogusid võrdselt viis punkti ning võrdsed olid ka kõik muud näitajad, otsustas edasipääseja loos, mis eelistas Wiswaldi.

Teise koha sai alagrupis ka fänniturniiril mänginud meeskond Jõgeva Hundid. Wolvesʼi fännid alistasid Viienda Sektori 1:0, Pärnu Vaprad Karud 3:1, Jalgpallihaigla 2:0, viigistasid Viljandi meeskonnaga Kaikad 2:2 ning kaotasid alagrupis esikoha saanud Nõmme Kalju fännimeeskonnale Roosad Pantrid napilt 1:2. Kolme väravaga oli edukaim Silvert Gutman.

Hästi esines ka Rahvaliiga turniiril kaasa teinud Põltsamaa JK Sport, kes sai alagrupis samuti teise koha. Põltsamaalased võitsid FC SSSolutionsʼi 2:1 ning FC Eston Villa II 4:0, jäid aga 0:3 alla Tori meeskonnale Põrgulised. Võrdselt kahe väravaga olid Spordi täpseimad Germo Ottender ja Karl Kolts.

Põltsamaa SK Motiiv mängis tüdrukute U17 ja U13 vanuseklassi turniiridel. U17 tiim sai alagrupis kolmanda koha. Põltsamaalased alistasid Pärnu JK 2:0, viigistasid FC Elvaga 1:1 ning kaotasid Tallinna Legionile 2:3 ja Tartu Tammekale 0:1. Anette Laureen Linnuste lõi kaks väravat. U13 turniiril sai Motiiv alagrupis neljanda koha. Alagrupis esikoha saanud Viimsi MRJK II alistati 1:0, kuid seejärel kaotati FCI Tallinnale 1:2 ning Tallinna FC Florale 0:3. Motiivi väravad lõid Anu Paluoja ja Laura-Liis Savotškin.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus