Väärt ettevõtmine paljudele huvigruppidele

Möödunud reedel Jõgeval Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakonna eestvedamisel korraldatud töö- ja karjäärimess kujunes kordaläinud ettevõtmiseks, mille tulemuslikkus peaks juba lähitulevikus ilmnema. Kultuurikeskuses toimunud sündmusel oli märkimisväärselt palju külastajaid, messi avamisel oli maja ettevõtete ja koolide esindajaist ning huvilistest tulvil.

Töömess toimus Jõgevamaal sellisel kujul neljandat korda. Kui varasematel aastatel viidi see läbi Vooremaa töömessi nime all, siis seekord oli kaasatud ka Jõgevamaa Rajaleidja keskus, kelle osaks oli suhtlemine koolidega ning nende messile kutsumine. Seepärast kandis tänavune ettevõtmine Jõgevamaa töö- ja karjäärimessi nime. Kindlasti oli see ettenägelik samm.

Suunamuutust õigustas juba rahvarohkus messil, osalejate arv oli  rekordiline. Korraldajate sõnul tehti üheskoos palju tööd selle nimel, et tutvustada messi kava, osalevaid ettevõtteid ning koole. Hea oligi näha messil arvukalt koolinoori, kes said teavet töö- ja õppimisvõimalustest.

Messi lõpuks toimunud tööandjate ja kutsekoolide esindajate ümarlaual oli teemaks tööandjate vajaduste ja kutsekoolide võimaluste kokkuviimine. Tööandjad tunnevad heameelt selle üle, kui nende koostöö kutse- ja kõrgkoolidega toimib. Soovitakse ju, et töötajad oleksid heade kutseoskustega, aktiivsed ja särasilmsed. Nii oligi mess üks väärt ettevõtmine paljudele huvigruppidele, kust igaüks endale vajalikku leidis.

Väärt ettevõtmine paljudele huvigruppidele

blog comments powered by Disqus