Uus kooliaasta algab ka Juula külamajas

Pühapäeval alustatakse Juula külaseltsis taas Keskkonnainvesteeringute Keskuse teabepäevadega.  Külavanem Eneli Kaasiku sõnul on oktoobrikuu esimene pühapäev neil vägagi infotihe, teemaks üldjoontes tervis- ja loodushoid.


 Kell 11 algaval loengul “Mõtle, mida tarbid” räägib Kai Klein Balti keskkkonnafoorumist kodukeemia tarvitamisega kaasnevatest ohtudest. Kuulajad võiksid näitlikustamiseks kodunt kaasa võtta mõne kodukeemiapudeli või -purgi.  

Kell 13 alustab Nipiraamatu toimetaja Laura Toomsalu-Karro taaskasutuse töötoaga. Ta on lubanud teha koos huvilistega  salvräti-  ja marmortehnikas kaunistusi. Plaanis on kaunistada riidepuid ja kasutada ära vanad küünelakid. Seega tuleks näputööhuvilistel kaasa võtta puidust riidepuid, pabersalvrätte, seisma jäänud küünelakipudeleid, mille sisu siiski päris kuivanud pole,  ja klaase-tasse, mida kaunistada tahetakse. Viimastel võib muide ka mõni kiri juba peal olla. Osalema on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud.
Kell 16 jätkatakse inglise keele  tunni ja konstrueerimisbüroo kokkusaamisega.

Nagu ikka ja alati, on Juula külaseltsi organiseeritud teemapäevadele oodatud kõik huvilised. KIKi õppepäev on tasuta,  teretulnud on vaid veidi näksimist kohvipausiks. Pärastlõunase keeletunni ja meisterdamisringi tasu on lapsele üks ja täiskasvanule kaks eurot. 

Õppepäeva toetavad Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Tabivere vald.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus