Uuest salongist nii mööbel kui ka köögitehnika

Teisipäeval avab Jõgeval KSK kaupluse ruumes uksed uus mööblisalong, kus pakutakse nüüdisaegset köögimööblit, samuti mööblit garderoobidesse, esikutesse ja ka eluruumidesse. Lisaks mööblile on avatavast kauplusest võimalik osta naturaalseid maitseaineid, saunaõlisid ja muud saunas vajalikku kuni vihtadeni välja.

Firma Saared OÜ juhataja Toivo Saare sõnul lõid nad käed firmaga AKM Mööbel OÜ.  Toivo Saare sõnul loodavad nad pakkuda parema kvaliteediga kauplust kui ehk siiani Jõgeval on olnud.  “Meie eesmärk on pakkuda väga hoolikalt valitud, kuid samas mitte kõige odavamaid tooteid,” ütles firmajuht.  

Kõik ühest kohast

AKM Mööbel OÜ juhataja Imre Asmani sõnul on nende kui mööblitootjate ja vahendajate eesmärk pakkuda lisaks köögimööblile veel vannitoamööblit, söögilaudu, mööblit garderoobidesse. „Meie kaupluses on toodete valikul ja tellimisel piiranguks vaid fantaasia,” lisas Toivo Saar. “Praegu on uues salongis välja pandud kaht tüüpi köögimööblit, mis on näiteks kahest üsna erinevast hinnaklassist. Üks neist kahest näidisest on stiilsem ja efektsem ning moodsamate lahendustega, teine lihtsam ja hinnalt odavam. Lisaks köögimööblile pakutakse köögitehnikat, kus eelistatud on integreeritud köögitehnika. Salongi eesmärk ongi pakkuda inimesele võimalust kõiki neid asju ja lahendusi oma silmaga näha ja käega katsuda,” põhjendas Imre Asman.

Kogu pakutav köögitehnika on tavapärasest veidi kallim, kuid Toivo Saare kinnitusel kindlasti oma hinda väärt.

“Lisaks köögitehnikale ja tarvikutele hakkame inimestele müüma ka naturaalseid maitseaineid,” rääkis Saared OÜ juhataja Toivo Saar. Need ei sisalda soolasid ega muid ebatervislikke aineid. Maitseaineid müüakse kaalukaubana ja seetõttu on inimestel neid võimalik osta ka väga väikestes  kogustes. Lisaks maitseainetele on olemas väga lai teevalik. Teesõpradele on pakkuda erinevaid teesorte maailma kõige erinevamatest nurkadest. Samuti pakutakse kaupluses mitut sorti kohviube. Müügil on maitseainete uhmrid, šeikerid, samuti purke maitseainete hoidmiseks. 

Köögitehnikast saunatarvikuteni

Väga huvitav kaup on pastamasin. Samuti võib siit osta malmteekannu, kus tee pikka aega soojana seisab. Veel pakutakse salong-kaupluses laias valikus aroomiõlisid ja alusõli, millega neid kokku segatakse. Nõu aroomiõlide kasutamiseks saab ka kauplusest.

Aroomiõlidele lisaks pakutakse ka leiliõlisid, samuti on müügil kirsist, tammest jt puiduliikidest valmistatud saunakulpe. Samuti võib valida kümnekonna erinevat sorti  saunavihtade vahel. Need on kuivatatud, mitte külmutatud. Endale meelepärast leiavad uuest poest ka lapsed. Kauplus hakkab olema avatud kuuel päeval nädalas. 

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus