Uues Olerexi tanklas lõigati linti

Teisipäeval lõigati uues Jõgeva Olerexi tanklas pidulikult avamislinti ning tangiti kõigi külaliste silme all kütusefirma Olerex reklaamidega auto – teenindusjaam alustas ametlikult tegevust.

<span style=”FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt; mso-ansi-language: ET”>Olerexi ehitusjuht Aleksander Juhanson lausus, et uues tanklas paikneb kaks tankurit ja kaks maa-alust mahutit. Tema sõnul võeti ideega välja tulemisest alates kaheksa aastat hoogu, enne kui mõte teoks sai. Samas Olerexi Jõgeva vana teenindusjaam töötas.  Möödunud aastal aga sai uue tankla projekt valmis ning Jõgeva linnavalitsuselt saadi ehitusluba. Käesoleva aasta kevadel asuti uut tanklat ehitama. Uus tankla valmis 16 aastat pärast Olerexi vana tankla valmimist, mida oli tegelikult plaanitud kasutada lühikest aega ja ajutise lahendusena.

Endine Jõgeva abilinnapea ja praegune Laeva vallavanem Aare Olgo tuletas meelde, et Ants Paju armastas rääkida sellest, kuidas mõttest vormub sõna ja sellest omakorda tegu. Olgo tuletas ka meelde üht  meil üldtuntud ütlust kaua tehtud, kaunikene.  Ta tänas hoone arhitekti Andres Lunget, kes Jõgeva linnale väga omapärase ja positiivselt mõjuva arhitektuuriga hoonekompleksi on projekteerinud. Jõgeva linnavalitsuse linnamajandus- ja planeerimisosakonna juhataja Vello Ründva lausus, et tanklahoone valmimine on näide heast koostööst ühe firma ja Jõgeva linnavalitsuse vahel. Valmis ju koos tanklahoonega samas kõrval asuv uue katte saanud Estakaadi tänav, millega tegeles Jõgeva linn.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus