Uuel õppeaastal kehtivad senised bussikaardid

MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskuse juhatuse liige Heldur Lääne teatas, et märtsis jagatud bussikaardid on uuel õppeaastal kehtivad.

Tasuta uue kaardi saavad esmakordse kaardi saajad eraldi nimekirja alusel, ühistranspordikeskus palub koolil või omavalitsusel saata uue õpilase nimi ja isikukood. “Kooli vahetusel jääb samuti kaart kehtima, sest on seotud omanikuga läbi isikukoodi, küll oleks hea meile teada anda uus kool ja omavalitsus. Seda uue õppeaasta andmebaasi jaoks. Päris hea praktika on saata kogu kaarti kastuvate õpilaste nimekiri ja märkuste osas näidata esmakordsed saajad. Kui mõnel koolil on nimekirjad koos, võib need juba teele panna.”

Lääne sõnul peab õpilane suve jooksul kadunud või katki läinud kaardi asemele ise uue ostma. Uus kaart maksab kaks eurot. Seejärel tuleb kaart isikustada. Kaarte saab soetada bussijuhi käest, maavalitsuse majas ühistranspordikeskusest ja valvelauast juba praegu ning ka koolide nimekirjades eraldi välja tooduna. “Kaardi toon kooli koos uute kaartidega, aga palun siis ka raha valmis panna. Isikustamine lehel www.pilet.ee

Alates 1.septembrist on Jõgevamaa ühistranspordikeskusel vedajaga kokkulepe, et seni kuni kaardimajandus ja koolide nimekirjad ei ole täielikult paigas, on nad õpilaste osas mõistvad ja lubavad sõita teatud mööndustega.

Kooliaja õpilasliinid www.peatus.ee

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus