Ulge talu pakub aktiivset puhkust

Voore külje all Odivere külas asuvas Ulge talus saab lisaks mõnusale maalähedasele puhkusele ka sportlikult aega veeta. Juba 2000. aastal avati seal ümbruskonna esimene tenniseväljak, mida kasutatakse peremehe Aivar Küti sõnul regulaarselt — on välja kujunenud kindel kontingent.  

Lisaks tennisele on võimalik Ulge talus mängida ka paintballi, mille varustust saavad huvilised ka endale koju tellida. Perepoeg Jarmo tegeleb panitballivarustuse kohale viimisega ja  viib kohapeal läbi ka kiirkoolituse.

“Üheks boonuseks meie paintballi juures ongi see, et seltskond ei pea isegi kohale tulema. Tuleb ainult helistada ning aeg ja koht kokku leppida ja varustus tuuakse ise kohale,” rääkis Aivar Kütt.

Ulge talus on vaid kaks kämpingut, kuhu mahub ööbima kümmekond külastajat. Selle eest on neil ideaalne telkimisplats eksootiliste puude all. Peremees Aivari üheks kireks on nimelt vähemlevinud puuliikide kasvatamine. Tema aias kasvab näiteks jaapani nulg, kultuurpihlakas ja dekoratiivõunapuud. Esimesena istutas peremees platsile elupuuheki ning viimati istutati sinna noorema poja koolilõpu puhul õunapuu.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus