Ujula kui pärl Jõgevamaal

Täna avatakse taas pikalt suletud olnud Kuremaa ujula. Kui reedel käis selle ümber veel vilgas sagimine ning viimased detailid pandi paika, siis tänaseks on vesi soe, saunad köetud ja ujula meeskond valmis külalisi lähedalt ja kaugelt võõrustama. On positiivne, et mõeldakse ujula uuendamisest, teeninduse veelgi paremaks muutmisest ja isegi väikestviisi ujulakompleksi laiendamisest. Olgugi, et uued mõtted alles ootavad teostamist.

Kuremaal on kaunis loss, järv ja aktiivne kogukond, ujula aga väikese, kuid hubase mini-spaaga mõnus paik, kuhu kõledate sügisilmade eest pageda. See on väike pärl meie maakonnas. Samal ajal, kui tervisekeskuste rajamist Jõgevale ja Mustveesse arutatakse, saavad külalised juba praegu nautida privaatsust ja lahket pererahvast. Lisaks räägib Kuremaa kasuks puhtus ja hea teenindus, mis toob inimesed meie maakonda tagasi.

Märkame siis enda ümber rohkem tublisid inimesi, osaleme nende loodud üritustel ja toetame ettevõtmisi. Meenetekonkursist kokkuvõtet tehes julgustas ka Kuremaa lossi perenaine Tiina Tegelmann oma maakonna inimesi rohkem tänama ning märkama neid, kes on oma panuse maakonna arendamisse andnud, võtnud vaevaks luua konkursile näidismeene ja mõelnud, mis meie kodu kannab ja millega kodumaal särame.

Jagatud tänutunne viib meid edasi, annab jõudu ja julgust paremuse poole püüelda ning endast veel rohkem anda. Nii hakkavad meie pingutusi märkama ka teised. Kokkuvõttes võidavad sellest kõik ja headus muudab ka maailma paremaks.

blog comments powered by Disqus