Tuletõrjujad-päästjad kolmel liiklusavariil

Esmaspäeva õhtul kukkus Vägeva külas halva koormakinnituse tõttu veoautolt teele kaks suurt seinapaneeli. Ligemale kaheks tonni kaaluvad paneelid olid õnnetuse tagajärjel mõranenud. Paneeliveoki raamistik oli paiskunud teisele poole teed. Omanikfirma tellis paneelide teisaldamiseks auto ja kraana. Maantee puhastati betoonitükkidest ja liiklus taastati.

Laupäeva hommikupoolikul põrkasid Tallinna-Tartu maanteel Tõrenurmes kokku kaks sõiduautot. Avariis said vigastada kaks ja hukkus üks inimene. Põltsamaa päästetöötajad eemaldasid kraavis külili olnud väikeauto Peugeot hukkunud juhi kättesaamiseks sõidukil esiklaasi ja ukse. Sõidutee puhastati avariiliste autode detailidest ja koguti kokku autodest teele valgunud õli.

Umbes samal ajal käis Mustvee komando Kalma külas, kus väikebuss oli kraavi kummuli paiskunud. Inimesed pääsesid sõidukist omal jõul välja, vigastatuid ei olnud. Süttimise vältimiseks eemaldasid tuletõrjujad auto akult juhtme ja lükkasid bussi ratastele.

Jõgeval oli Suurele tänavale nirisenud autoõli. Tuletõrjujad katsid õlinire ja -loigu saepuruga ja kogusid kokku. Vana-Jõgeva külas põleva autorehvi kustutasid pritsimehed kolme ämbritäie veega. Tule levikuoht küll puudus, kuid omaniku tähelepanu juhiti sellele, et autorehvide põletamine on keskkonnale kahjulik ja keelatud tegevus.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus