Tõrvikujooksul rekordarv võistkondi

29. aprilli hilisõhtul peeti  Jõgeva linna tänavatel traditsiooniline volbrieelne tõrvikutega teatejooks. Korraldajate üllatuseks oli sel korral starti tulnud koguni 12 kümneliikmelist võistkonda.

Lisaks Jõgeva Gümnaasiumi õpilastele olid oma esindused välja pannud ka spordiklubid HARTA ja RAMM, Jõgeva linnavalitsus, Jõgeva maavalitsus ja Jõgeva politseijaoskond. Eriti meeldivalt üllatasid kaks viimati nimetatud võistkonda.

Endine Jõgeva linnapea Viktor Svjatõšev on maavanemana tööle asudes suutnud jooksupisikuga nakatada ka oma alluvad. Tähtsam saavutatud kohast oli siiski näidata, et asutuses hoolitakse  tervislikest eluviisidest.

Jõgeva politseinikud on pikka aega võistluste korraldamisele  julgestamisega kaasa aidanud. Sel korral aga uuriti, kas ka nemad saaksid oma võistkonnaga osaleda. Mis sai korraldajatel selle vastu olla. Nii startiski politseinike võistkond koos teistega 3,7 kilomeetrisele rajale. Debüüt osutus üliedukaks – kergejõustikuklubi HARTA “proffide” ja Jõgeva Gümnaasiumi 11b ja 11a klassi võistkonna järel saavutati väärikas neljas koht.

Eesti Olümpiakomitee poolt välja pandud igavesti rändav karikas läks aastaks hoiule spordiklubi HARTAL kätte. Kõik osalenud võistkonnad said  auhinnaks ja kõhutäiteks Jõgeva linnavalitsuse poolt välja pandud kringlid ja mahla.

Tänan kõiki osalejaid ja ka kohtunikest abilisi, kolleege Jõgeva Gümnaasiumist.

Uute kohtumisteni spordiradadel.

VIKTOR NÕMM, teatejooksu peakorraldaja

blog comments powered by Disqus