Torma valla aastapäevaks valmis trükis

Reedel tähistatakse Torma rahvamajas Torma valla 25. Aastapäeva ja esitletakse ka omavalitsuse veerandsajale tegevusaastale pühendatud trükist.

Vallavanem Triin Pärsim märkis, et Torma valla 25. aastapäevaks valmis fotoalbum valla elust-olust viimastel aastatel. “Kutsusime inimesi ja asutusi üles tooma raamatu tarvis pilte ja lisasime materjale valla arhiivist.”

“Omavalitsuse sünnipäeval peetakse tänukõnesid, tunnustatakse tänukirjadega inimesi, kelle panus valla ja selle asutuste heasse käekäiku on olnud silmapaistev ning maitstakse sünnipäevatorti,” lausus ta.

“Oma sünnipäevakõnes rõhutan, et praegu on väga oluline vaade tulevikku. Tänased otsused loovad eelduse, et ka järgmised 25 aastat on meie külad ja alevikud elujõulised. Me peame kaasa võtma väärtused – head koolid ja lasteaiad, aktiivsed kogukonnad, kultuuritraditsioonid, edukad sotsiaalse närviga ettevõtjad ‒ neid hoidma ja eeskujuks tooma,” ütles Pärsim.

“Torma valla aastapäevale on väga oodatud ka vallavolikogu liikmed erinevatest aegadest,” ütles Torma vallavolikogu esimees Ülvi Nool.

Torma vallale omistati omavalitsuslik staatus 1991. aasta 12. detsembril, vastava tunnistuse üleandjaks oli Eesti ülemnõukogu liige Ants Paju.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus