Torma Sport kohtub reedel Postimehega

SK Torma Sport korvpallurid kohtuvad homme õhtul kell 19.30 Torma spordihoones Eesti meistrivõistluste teise liiga veerandfinaalseeria avamängus Tallinna meeskonnaga Postimees/Soov.ee.

Kohamängude avaringis KK-ga HITO/Jõhvi kohtunud pealinlased kaotasid küll koduväljakul peetud avakohtumise 66:69, kuid võitsid järgmise mängu 70:65 ning pühapäeval toimunud otsustava kohtumise 78:67.

Reedese mänguga otsustasid Torma korvpallurid anda oma panuse melanoomi põdeva Mustvee mehe Alar Tupi vähiravi toetuseks. SK Torma Sport juhatuse liikme Aarne Neimanni sõnul võrdub iga tormalaste poolt visatud punkt ühe euroga.

“Ka kõigil pealtvaatajatel on võimalik Alari ravi toetuseks annetada,” ütles Neimann. “Mängu lõpus teeme teatavaks kogutud summa suuruse.”

Kahe võiduni mängitava veerandfinaali korduskohtumine peetakse 24. märtsil Tallinnas. Kui kahe mängu järel on seis 1:1 viigis, toimub otsustav kohtumine Tormas. Teise liiga nelja parema meeskonna finaalturniir toimub 10. ja 11. aprillil Paides E-Piima spordihallis.

“Ootame kõiki huvilisi meie maakonna korvpalli esindusklubi toetama, sest see mäng võib olla viimane kodumäng sel hooajal,” lausus Neimann. “Õnneks on kõik mängijad hetkel terved ja tahtmist täis ning valmis võitlema kõige kõrgema koha nimel.”